مرکز آموزش: سئوالات متداول
آداک ژورنال >> سئوالات متداول >> داورانی که توسط سردبیر یا کارشناس از پنل مدیریت تعریف می شوند ، چطور می توانند یک نویسنده بوده و مقاله ارسال کنند ؟
ارسال شده توسط حمید نوروزی در 1392/12/7 10:13 قبل از ظهر

داورانی که توسط سردبیر یا کارشناس از پنل مدیریت تعریف می شوند ، چطور می توانند یک نویسنده بوده و مقاله ارسال کنند ؟

وقتی داوری از داخل میزکار توسط کارشناس تعریف می شود ، دو نقش با عناوین داور سیستم و عضو وب سایت برای وی تخصیص داده می شود.داور بایدهنگام لاگین نقش عضو وب سایت را انتخاب نماید تا به میزکار عضو وب سایت هدایت شود . در صفحه اول این میزکار ما نحوه نویسنده مقاله شدن را طی پیغامی برای وی توضیح داده ایم . در میزکار عضو وب سایت کافیست داور از نوار ابزار سمت راست خود ، گزینه ارسال مقاله را انتخاب نماید تا به مراحل ارسال مقاله هدایت شود . بعد از واردن نمودن مقادیر برای فیلدهای مرحله اول مقاله و انتخاب دکمه مرحله بعد و انتقال به مرحله دوم ، نقش نویسنده مسئول به صورت اتوماتیک توسط سیستم برای وی تخصیص داده خواهد شد ، در مرحله دوم ارسال مقاله ، کاربر می تواند از طریق گزینه سوییچ بین میزکارها که در گوشه ی بالای سمت راست صفحه تعبیه شده است مشاهده کند که نقش نویسنده نیز برای وی اضافه شده است و از این به بعد می تواند به عنوان نویسنده مسئول مقاله لاگین شود.

 

(2 رأی)
مفید
غیر مفید

نظرات (2)
بهبود طالبی
1393/10/23 08:15 بعد از ظهر
ضمن سلام .خواهشمندام بفرمائید برای مقاله ارسالی اینجانب بفرمائید از چه فرمتی ارسال کنم ایراد گرفتید که فرمت مقاله مطابقت ندارد . خواهشمندام راهنمایی ام بفرمائید. با تشکر
حمید نوروزی - کارشناس آداک
1393/10/30 04:18 بعد از ظهر
باسلام
جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه نشریه تماس حاصل نمایید .
چون شرکت نرم افزاری آداک طراح وب سایت نشریه می باشد .
ارسال یادداشت جدید :
 
 
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل :
توضیح
پرتال پشتیبانی شرکت آداک