آداک ژورنال >> راهنمای سر دبیر نشریه >> چگونگی نمایش مقالات در وب سایت
ارسال شده توسط Adak Co در 1392/12/5 09:54 قبل از ظهر

 در این قسمت کارهایی که باید انجام شود تا یک مقاله در وب سایت نمایش داده شود، توضیح داده می شود.

- در ابتدا باید یادآوری کرد که تنها مقالاتی می توانند در یک شماره از نشریه منتشر شوند که حتما از سوی سردبیر پذیرفته شده باشند.

- بعد از اینکه مقاله پذیرفته شد باید به مسئول نشر ارجاع داده شود. برای این کار باید روی " ارجاع مقالات برای نشر " کلیک کرد که در شکل زیر مشخص شده است.

 

با کلیک بر روی " ارجاع مقالات برای نشر " صفحه ای مانند شکل زیر نمایش داده می شود.

 

مطابق شکل بالا در این قسمت می توان مقاله ی موردنظر را انتخاب کرد. دوره و شماره ای را که می خواهیم مقاله در آن انتشار یابد را نیز مشخص می کنیم. دقت داشته باشید که انتخاب دوره و شماره اجباری است. همچنین شماره هایی که قبلا منتشر شده اند در اینجا نمایش داده نمی شوند چون شماره های منتشر شده نمی توانند مقاله ی جدید بپذیرند. شماره هایی در اینجا نمایش داده می شوند که درحال نشر باشند. برای مثال در شکل بالا شماره های 1 تا 3 منتشر شده اند و فقط شماره ی 4 در دوره ی 2 درحال نشر می باشد و برای همین قابل انتخاب است.

در آخر با کلیک بر روی " ارسال برای نشر " ، مقاله به مسئول نشر ارسال می شود.

- در مرحله ی بعد مسئول نشر باید مقاله را تایید کند که اگر این کار را انجام دهد، مقاله ی موردنظر به بخش " مقالات منتشر شده " انتقال می یابد. اکنون مقاله در شماره ی مشخص شده منتشر شده است اما هنوز در وب سایت نمایش داده نمی شود.

- در مرحله ی آخر برای نمایش مقاله در وب سایت، باید شماره ی مربوط به آن مقاله در وب سایت منتشر شود. این کار توسط سردبیر صورت می گیرد. در شکل ابتدای صفحه گزینه ی " شماره های درحال نشر " را مشاهده می کنید. اگر شماره ای منشر شود تمام مقاله های موجود در آن شماره قابل مشاهده در وب سایت خواهد بود. دقت داشته باشید که به شماره ی منتشر شده دیگر نمی توان مقاله ی جدیدی اضافه کرد.

در شکل زیر صفحه ی مربوط به گزینه ی " شماره های درحال نشر " را مشاهده می کنید.

 

چنانچه سردبیر گزینه ی " انتشار " را برای هریک از شماره ها کلیک کند، شماره ی مورد نظر در وب سایت منتشر می شود.

در شکل بالا ملاحظه می کنید که دو شماره هنوز منتشر نشده اند. ستون مربوط به تعداد مقاله نیز حداکثر مقاله ی ممکن برای شماره را نشان می دهد. در شکل بالا برای شماره ی دوم از دوره ی 1 تعداد مقالات حداکثر 10 می تواند باشد.

(1 رأی)
مفید
غیر مفید

نظرات (0)
ارسال یادداشت جدید :
 
 
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل :
توضیح
پرتال پشتیبانی شرکت آداک