آداک ژورنال >> راهنمای داور نشریه >> داوری های جدید
ارسال شده توسط Adak Co در 1392/12/5 11:26 قبل از ظهر

نحوه دسترسی : گزینه ی " داوری های جدید من " در میزکار داور.

در شکل زیر می توانید این گزینه را مشاهده کنید. منظور از داوری جدید، مقاله هایی هستند که هنوز داور درمورد آن ها نظر نداده است.

 

 

باید گفت تنها زمانی می توان بر روی گزینه های شکل بالا کلیک کرد که عدد مربوط به آن ها صفر نباشد.

با کلیک بر روی " داوری های جدید من " به صفحه ای مانند شکل زیر می رویم.

 

 

در این جا عنوان و کد مقاله نشان داده می شود. مشاهده می کنید که در انتهای لیست چند گزینه برای داور وجود دارد که آن ها را توضیح می دهیم.

پذیرش : اگر داور این گزینه را انتخاب کند یعنی داوری مقاله را پذیرفته و باید درمورد مقاله نظر دهد و آن را به سردبیر ارسال کند. داور پس از پذیرش داوری باید پرسشنامه ی داوری را پر کند و تصمیم نهایی خود را ارسال کند.

 

 

پر کردن سوالی که در پرسشنامه وجود دارد می تواند اجباری یا اختیاری باشد. داور در صورت تمایل می تواند فایلی را به تصمیم خود اضافه کند.

در شکل بالا و در قسمت تصمیم داور می توان مشاهده کرد که چند حالت برای تصمیم داور وجود دارد و داور باید یکی از آن ها را برای مقاله انتخاب کند.

در آخر و در کادر آبی رنگ توضیح داده شده که اگر دکمه ی " ذخیره " را بزنید تصمیم داور به سردبیر ارسال نخواهد شد و در میزکار داور می ماند و اگر " ذخیره و پایان " را بزنید تصمیم داور به سردبیر ارسال خواهد شد. با فشردن " انصراف و بازگشت " تصمیم داور لغو می شود.

 

مشاهده کردید که در قسمت داوری های جدید چندین گزینه برای یک مقاله وجود دارد. در این جا شکل صفحه ی مربوط به داوری های جدید را دوباره می آوریم تا تسلط بیش تری بر مطلب داشته باشید.

 

گزینه ی لغو : اگر داور بر روی " لغو " کلیک کند یعنی اینکه داوری این مقاله را قبول نکرده است.

با کلیک بر روی  داور می تواند فایل مقاله را دانلود کند.

جزییات مقاله : با کلیک بر روی " جزییات مقاله " صفحه ای مانند شکل زیر ظاهر می شود و اطلاعاتی را راجع به مقاله در اختیار داور قرار می دهد.

(0 رأی)
مفید
غیر مفید

نظرات (0)
ارسال یادداشت جدید :
 
 
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل :
توضیح
پرتال پشتیبانی شرکت آداک